3 punkty jadą do Łubnic!

W ramach 12 kolejki Sieradzkiej A klasy grupy I nasza drużyna musiała rozegrać na wyjeździe spotkanie z KKS Kurów.
Zaraz na początku zmagań prowadzenie objęli miejscowi, strzelając bramkę z dystansu. Tradycyjnie, gracze START-u po straconym golu ruszyli do ataku. Chwilę później Maciej Merta przelobował golkipera gospodarzy i wyrównał wynik meczu. Łubniczanie wypracowywali sobie genialne okazje, lecz byli bardzo nieskuteczni i nie przynosiły one oczekiwanych wyników. W drugiejodsłonie bohaterem został arbiter, który podejmował karygodne decyzje. Kiedy jeden z graczy Kurowa zagrał w polu karnym ręką sędzia nie dopatrzył się przewinienia i nakazał kontynuować grę. Gdy do podobnej sytuacji doszło w polu karnym START-u arbiter od razu użył gwizdka i wskazał na jedenastkę. Na szczęście pomiędzy słupkami stał Miłosz Grabarz, który bez większych problemów obronił rzut karny. Kilkanaście minut później Bartosz Porażka po strzale z główki wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Od tego momentu Łubniczanie kontrolowali przebieg spotkania. Przed samym końcem meczu zawodnik miejscowych sfaulował naszego gracza w polu karnym i sędzia pokazał na wapno. Do piłki podszedł jeden z defensorów START-u, który trafił w słupek. Na szczęście Jakub Górka szybko dobiegł do futbolówki i wpakował ją do siatki. Tym samym nasza drużyna przywiozła 3 cenne punkty z Kurowa.