PEWNE ZWYCIĘSTWO Z WYDRZYNEM!

W ramach 7 kolejki Sieradzkiej A klasy gr.I rozegraliśmy spotkanie z LZS Wydrzyn. Od pierwszego gwizdka warunki na murawie dyktowali podopieczni Macieja Merty. Zaraz na początku spotkania worek z bramkami rozwiązał rozwiązał Krzysztof Glapa . Chwilę później po składanej akcji naszej drużyny prowadzenie podwyższył Bartosz Porażka . Na kilkanaście minut przed końcem pierwszej połowy gola numer 3 zdobył trener Merta . W drugiej odsłonie tempo meczu spadło. Łubniczanie grali bardzo spokojnie piłką, kontrolując wydarzenia na płycie boiska. Około 70 minuty po zamieszaniu w polu karnym, piłkę do siatki wpakował Dawid Ciećka. Na 4 golach jednak się nie skończyło. Ostatnie słowo należało do Tobiasza Dębskigo, który zdobył bramkę numer 5 i tym samym przypieczętował nasze zwycięstwo nad drużyną z Wydrzyna. Brawo Panowie!