Remisujemy wygrany mecz!

W dniu 03.10.2015 roku o godz. 15.30 w ramach ósmej kolejki pierwszej grupy sieradzkiej klasy "A" drużyna LKS Start Łubnice zmierzyła się na wyjeździe z drużyną Warty II Działoszyn.
Od pierwszego gwizdka mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, lecz to drużyna z Łubnic pierwsza objęła prowadzenie w tym meczu. W okolicy pola karnego Maciej Merta oddał strzał z woleja w kierunku bramki przeciwnika, lot piłki przeciął napastnik Startu Bartosz Porażka i strzałem po ziemi pokonał bramkarza miejscowych. Chwilę po wznowieniu gry Działoszynianie doprowadzili do remisu po przelobowaniu naszego golkipera Krzysztofa Puszcz, który w bramce zastępował nieobecnego Miłosza Grabarz. Od tej chwili na boisku wyraźnie przeważali zawodnicy z Działoszyna co potwierdzili zdobyciem drugiego gola. Wydawało się że kolejna bramka dla drużyny Warty jest tylko kwestią czasu. Tak się jednak nie stało. W okolicy dwudziestego metra na połowie drużyny gospodarzy został sfaulowany jeden z zawodników Łubnic. Do piłki podszedł Maciej Brząkała, który po potężnym i precyzyjnym uderzeniu umieścił futbolówkę w bramce Działoszynian. Od tej pory piłkarze z Łubnic nabrali pewności siebie i coraz śmielej atakowali bramkę przeciwnika jednocześnie, skutecznie przerywając jego ataki. Dwukrotnie po długich podaniach Macieja Brząkały nasz napastnik Bartosz Porażka pokonał bramkarza Warty. Do przerwy Start Łubnice prowadził z Wartą II Działoszyn 4:2. Po przerwie od początku piłkarze Warty atakowali i próbowali strzelić kolejną bramkę. Co nie udało się z akcji udało się po strzale z rzutu karnego, gdyż jeden z naszych obrońców z bliskiej odległości został trafiony piłką w rękę. Kiedy wydawało się, że trzy punkty pojadą do Łubnic w doliczonym czasie gry gospodarze meczu doprowadzili do wyrównania strzelając czwartą bramkę.
Drużyna z Łubnic w tym spotkaniu wystąpiła w następującym składzie:
Krzysztof Puszcz, Michał Starek, Dariusz Zysiek, Maciej Brząkała, Mariusz Gwiazda, Rafał Niedźwiecki, Jakub Górka (70' Jakub Grabarz), Maciej Merta, Tobiasz Dębski, Patryk Baniak (90' Bartłomiej Gacka), Bartosz Porażka

Już w najbliższą niedzielę, tj. 11.10.2015 r. o godz. 16.00 Start Łubnice będzie gościł drużynę WKS Prosna Wieruszów a więc będą to derby powiatu wieruszowskiego. Już dziś zapraszamy kibiców na to spotkanie, gdyż ich doping będzie bardzo potrzebny naszej drużynie,