WYWALCZYLI AWANS!

22 lutego juniorzy LKS-u Start Łubnice wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Wieluńskiego. W turnieju brało udział pięć następujących drużyn: Mokrsko, Osjaków, Wydrzyn oraz Olewin. Graliśmy w systemie 'każdym z każdym'.
I spotkanie : Łubnice- Osjaków (2:1) 1:0 Szymon Setlak 2:0 Bartosz Pakos 2:1- Osjaków
II spotkanie: Łubnice -Wydrzyn (1:0) 1:0 samobój
III spotkanie: Łubnice- Mokrsko (1:0) 1:0 Piotrek Kuca
IV spotkanie: Łubnice- Olewin (1:1) 1:0 Olewin 1:1 Piotrek Kuca
Chłopcy wygrywając trzy mecze i jeden remisując uplasowali się na pierwszej pozycji. Zwycięstwo jest jeszcze bardziej cenniejsze, ponieważ dwóch naszych graczy otrzymało nagrody indywidualne. Po raz kolejny Najlepszym Bramkarzem został nasz piłkarz Miłosz Grabarz, a statuetkę za Najlepszego Zawodnika otrzymał Piotr Kuca. :)
Juniorzy zdobywając mistrzostwo zapewnili sobie awans do turnieju strefowego, który odbędzie się w Kleszczowie na początku marca.
Skład złotych medalistów:
Miłosz Grabarz, Szymon Setlak, Bartek Pakos, Piotr Kuca, Piotr Skał, Adam Bieś, Mateusz Białek i Patryk Zych. Trenerem i opiekunem drużyny był: Rafał Niedźwiecki.