ZWYCIĘŻAMY GRAJĄC W 10 NA OBCYM TERENIE!

To czego dokonali podopieczni Macieja Merty zasługuje na ogromna pochwale. W dzisiejsze popołudnie przyszło nam się zmierzyć na wyjeździe z Orłem Galewice. Gospodarze po błędzie jednego z naszych zawodników bardzo szybko zdobyli gola. Nie był to jedyny cios, który otrzymała nasza drużyna zaledwie po upłynięciu kwadransa. Około 20 minuty jeden z naszych sfaulował gracza z Galewic. Arbiter zakwalifikował przewinienie jako bardzo poważne i postanowił pokazać czerwony kartonik. Od tej pory musieliśmy grać w 10. Przeciwnicy poczuli się bardzo pewnie na murawie, ale wtedy Łubniczanie ruszyli do ataku. W pewnym momencie jeden z naszych napastników- Tobiasz Dębski otrzymał genialne podanie od swojego kolegi. Z ogromnym spokojem umieścił futbolówkę w siatce. Chwile później Bartosz Porażka urządził sobie rajd między przeciwnikami. Tym samym wypracował świetna okazje Jakubowi Górce, który bez większych problemów wpakował piłkę do bramki. W drugiej części spotkania swoje okazje mieli inni gracze START-u. Niestety nie potrafili zamienić ich na gola. W pewnym momencie nie wykorzystane sytuacje zemściły się i Orzeł doprowadził do remisu. Na szczęście nie poddaliśmy się. Na kilka minut przed końcem spotkania, sędzia podyktował rzut wolny dla naszej drużyny. Do piłki podszedł zdobywca pierwszego gola-Tobiasz, który zamienił wolnego na gola. Ogromna walka oraz zaangażowanie pokazuje nam, ze grając nawet w 10 jesteśmy w stanie przywieźć 3 punkty z obcego terenu.
BRAWO PANOWIE!