Mistrzostwa powiatu wieluńskiego dla START-u!

W poniedziałek 22 lutego juniorzy START-u Łubnice wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Wieluńskiego w halowej piłce nożnej. W fazie grupowej zajęliśmy 1 miejsce zwyciężając z Rudą oraz remisując z Wydrzynem. Następnie juniorzy rozegrali mecz z Olewinem o finał. Niestety w pierwszych minutach spotkanie nie układało się tak jakby chcieli tego nasi gracze. W 7 minucie przegrywalismy 2:0. Na szczęście zawodnicy niepoddali się i stopniowo odrabiali straty. Kilka sekund przed gwizdkiem kończącym spotkanie, jeden z naszych zagrał długą piłkę do swojego kolegi. Ten natomiast chcąc wyskoczyć do główki został sfaulowany przez bramkarza. Sędzia odgwizdał rzut karny, który został zamieniony na bramkę. W ten sposób nasi wywalczyli awans do finału. W meczu o najwyższą stawkę zwyciężyliśmy 1:0 z Wydrzynem. Ponadto nasz gracz Michał Starek został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.