REMIS Z CZOŁÓWKĄ!

W ramach 18 kolejki Sieradzkiej A klasy gr. I nasza drużyna rozegrała przed własną publicznością spotkanie z Wartą Osjaków. Od pierwszego gwizdka goście dłużej utrzymywali się przy piłce, lecz to nasza drużyna wypracowywała sobie lepsze okazje do strzelenia bramki. Niestety byliśmy bardzo nie skuteczni. W pewnym momencie jeden z naszych zawodników nie trafił do pustej bramki. Chwilę później nie wykorzystana sytuacja się zemściła. Przyjezdni bardzo szybko wyprowadzili kontra atak i strzelili gola numer 1. Około 30 minuty zawodnik Warty po raz kolejny pokonał naszego bramkarza. Łubniczanie jednak się nie poddali i walczyli do końca. Na kilka minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę nasz zawodnik Patryk Baniak oddał fenomenalny strzał z dystansu w kierunku bramki przeciwnika. Futbolówka przelobowała golkipera i wpadła do siatki. W drugiej odsłonie bardzo szybko do remisu doprowadził Krzysztof Glapa strzelając bramkę na 2:2. Około 70 minuty przyjezdni znów cieszyli się ze zdobytego gola po stałym fragmencie gry. Nasi zawodnicy jednak się walczyli do końca. Kilka minut później po zamieszaniu w polu bramkowym przeciwnika Krzysztof Glapa po raz kolejny pokonuje bramkarza Osjakowa. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie, a nasza drużyna zdobyła ważny punkt. Zadowalający jest fakt, że zdołaliśmy odrobić straty oraz to, że remisujemy z drużyną znajdującą się w czołówce.